top of page

hakkımızda

ARMA OKUL HAKKIMIZDA

ARMA Ders Aletleri Eğitim Mob.Ltd.Şti; kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak Okul - Ofis - Kreş mobilyaları üretim,satış ve tasarım hizmetlerini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. 

ARMA ; estetik ve fonksiyonelliği tasarımdan üretime kadar tüm şüreçte gözönünde bulundurarak kaliteli ve zamanında hizmet anlayışını prensip edinmiştir.

Firmamız ; teknolojik gelişmeleri takip ederek , eğitim sektöründe okul öncesinden üniversite seviyesine kadar tüm eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu donanım ve ekipman ihtiyacını karşılamaktadır.

ARMA ; eğitim sektöründe tecrübeli Eğitimciler , Mimarlar ve Mühendisler tarafından kurulmuştur. 

Firma ; okul sıraları , masa ve dolap sistemleri, yazı tahtaları, panolar, laboratuvar sistemleri ve malzemeleri , bilgisayar ve iş teknik sınıfları ofis oturma grupları, çalışma masaları toplantı üniteleri , sinema, tiyatro, konferans ve çok amaçlı salon koltukları ,okul ve kurumların peyzaj düzenleme ve kent mobilyaları ile kaliteli, sağlam, ergonomik üretimini , konforlu ve daha verimli mekanları yaratmak için sürdürmektedir. 

Aynı zamanda ; Mesleki ve teknik eğitim geliştirilmesi için,Avrupa Topluluğunca uygulamaya konulan ‘Leonardo da vinci’ programları için Mobility ve Pilot projelerde hazırlamaktadır.

ARMA ; profesyonel ekibi ile her türlü eğitim kurumunun modern bir tarzda hazırlanmasında en yakın yardımcınız olacaktır.

 

bottom of page